3235 Green Valley Road Southside, AL 35907
Sold
Listing Courtesy of: MLS LogoValleyMLS.com / eXp Realty LLC Central

  3235 Green Valley Road Southside, AL 35907

Sold on 07/01/2025
$165,000 (USD)
3
BED
1
BATH
1,176
SQFT
Sold Date:
07/01/2025
Lot Size
0.8 acres
Type
Single-Family Home
Year Built
1972

ValleyMLS.com
Last checked May 14 2026 at 1:45 PM GMT+0000
Bathroom Details
  • Full Bathroom: 1
Subdivision
  • Woodall Farms
Property Features
  • Fireplace: 0
  • Fireplace: None
Heating and Cooling
  • Central 1
Living Area
  • 1,176 sqft

$ (+/-)
May 03, 2025
Price Changed
$173,000
-1%
-$2,000
Apr 16, 2025
Price Changed
$175,000
-3%
-$4,900
Mar 08, 2025
Price Changed
$179,900
-5%
-$10,000
Dec 18, 2024
Listed
$189,900
-
-